Nesvarbu, ką norite uždengti - mes galime tai įgyvendinti!

Profesionali komanda ir technologiškai pažangi įranga mums leidžia pasiūlyti ir visiškai nestandartinius gaminius. Viskas, ko reikia – senojo tento, brėžinio, ar paties objekto, kurį galite atvežti mums arba mes atvyksime ir išsimatuosime patys!

Kodėl rinktis Brezentai.lt?

Platus pasirinkimas

Priklausomai nuo norimų dengti objektų, klientams siūlome rinktis iš keleto audinių tipų, skirtingų parametrų ir spalvų variantų. Turėdami aukštos kvalifikacijos darbuotojus bei technologiškai pažangią įrangą galime pagaminti ir visiškai nestandartinius gaminius.

Įgyvendinimo laikas

Standartinius užsakymus vidutiniškai pagaminame tik per dvi darbo dienas. Sudėtingesni užsakymai gali trukti iki dviejų savaičių. Populiariausius formatus turime pagaminę iš anksto, todėl didelę dalį užsakymų galime išsiųsti dar tą pačią dieną.

Spalvų gama

Priklausomai nuo pasirinkto audinio tipo, galime pasiūlyti daugiau nei 40 spalvų sprendimų.


Lankstumas

Tentus galime pagaminti pagal seną pavyzdį, pateiktus išmatavimus, brėžinius arba atvykę pas klientą ir išsimatavę dengiamą objektą. Gaminį galime siųsti paštomatu arba per kurjerį, o atvykus pas mus - sumontuoti.

Mūsų įgyvendinti projektai

Klientų atsiliepimai

Laimonas Barvydas
Laimonas Barvydas
2022-03-23
Patiko bendravimas, puikus kainos ir kokybės santykis.
0

Pagaminta tentų per 2021 m.

2 d.d.

standartinių užsakymų terminas

0

patenkintų klientų

Mes sprendžiame jūsų rūpesčius

Standartinius užsakymus vidutiniškai įgyvendiname per dvi darbo dienas. Sudėtingesnių projektų įgyvendinimas gali trukti iki dviejų savaičių. Net 60% užsakymų išsiunčiame dar tą pačią dieną.

Kiekvienam savo gaminiui suteikiame X mėnesių garantiją, todėl, jei gausite nekokybišką tentą, jį sutvarkysime arba pakeisime nauju.

Ne, mes dirbame lanksčiai – Jūsų tentą galime pagaminti Jums atsiuntus brėžinius, išmatavimus arba seną tentą, o jau pagamintą produktą išsiųsime kurjeriu arba paštomatu į bet kurį miestą.

Mes galime produktą ne tik pagaminti, bet ir sumontuoti jį ant Jūsų puspriekabės, priekabos, ar kito objekto.

Mes teikiame platų paslaugų spektrą, įskaitant ir tvirtinimo elementų tiekimą. Todėl pas mus rasite visus sprendimus Jūsų poreikiams.

Knyga gidas

Kaip išsirinkti sau tinkamą sprendimą?

Įveskite savo el. pašto adresą ir nemokamai gaukite informacinį gidą! Sužinokite, kuo skiriasi medžiagos, kokia gramatūros reikšmė ir gaukite detalias gaires, kokiu atveju, koks sprendimas Jums būtų tinkamiausias.

  Privatumo politika

  Tekstas privatumo politikos

  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus

  Susisiekite su mumis

  Įkelti failą

  *Į užklausą atsakysime ir individualų sprendimą Jums pateiksime per 24h!