TENTŲ IR UŽVALKALŲ GAMYBA

Praktiški ir individualūs sprendimai tentinėms pertvaroms

PATEIKITE UŽSAKYMĄ IR IŠKARTO SUŽINOSITE JUS DOMINANČIOS PERTVAROS KAINĄ 

Plataus pritaikymo sprendimas – tentinė pertvara. Ji gali būti fiksuota arba atitraukiama, o klientui pageidaujant – ant gaminio galima spauda. Siūlome platų spalvų pasirinkimą, bet klientams rekomenduojame naudoti neutralias – baltą arba pilką spalvas.

Įvairūs sprendimai

Tentines pertvaras galima rinktis tiek vidaus, tiek lauko pertvaroms. 

Lauko sprendimai užtikrina privatumą atvirai matomose vietose. Tuo pačiu tai gali būti užuovėja ir šešėlis šoninei saulei.

Jei susidėvėjo tentinės palapinės šonai, juos greitai galime atnaujinti arba padaryti naujus.

Vidinės pertvaros – tai puikus atitikmuo medžiaginėms. Jas dažnai renkasi ne tik sandėliuose, bet ir biuruose atskirti darbo vietas. Išskirtinumas – ilgalaikis tarnavimas ir mažesni gamybos bei atnaujinimo kaštai.

Kiekvienas sprendimas – individualus sprendimas. Mums nėra neįgyvendinamų projektų.

Kodėl rinktis Brezentai.lt?

Platus pasirinkimas

Renkantis tentus pertvaroms, siūlome įvairias variacijas. Tentai gali būti atitraukiami arba fiksuoti, galima spauda ant gaminio paviršiaus.


Dirbame greitai

Standartinius užsakymus vidutiniškai pagaminame tik per dvi darbo dienas. Sudėtingesnių užsakymų gamyba gali trukti iki dviejų savaičių.


Spalvų gama

Renkantis tentus pertvaroms, rekomenduojame rinktis baltą arba pilką spalvas, bet galime pasiūlyti plačią spalvų paletę, ir įvairių sprendimų.

Lankstumas

Klientui pageidaujant, pagamintą tentą sumontuojame. Tentus galime pagaminti pagal seną pavyzdį, pateiktus išmatavimus, arba brėžinius. Gaminį galime siųsti paštomatu arba per kurjerį, o atvykus pas mus - sumontuoti.

Mūsų įgyvendinti projektai

    Privatumo politika

    Tekstas privatumo politikos

    Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus

    Susisiekite su mumis

    *Į užklausą atsakysime ir individualų sprendimą Jums pateiksime per 24h!