TENTŲ IR UŽVALKALŲ GAMYBA

Universalus sprendimas įvairiems objektams uždengti

PATEIKITE UŽSAKYMĄ IR IŠKARTO SUŽINOSITE UNIVERSALAUS TENTO KAINĄ 

Universalūs tentai ir trys medžiagų tipai skirtingiems biudžetams bei poreikiams, personalizavimo galimybės, itin greitas užsakymų įgyvendinimas. Išskirtinis dėmesys klientui bei lankstumas gaminį pristatant, montuojant ir už jį atsiskaitant.

Įgyvendiname tentų gaminimo projektus laivams, jachtoms, džipams, pavėsinėms, terasoms ir kitiems nestandartiniams objektams.

Jei senasis jūsų tentas suplyšo ar vietomis prasitrynė – galime jį sutvarkyti. Tento tvarkymo trumė priklauso nuo susidėvėjimo.

Tentų pasirinkimas nuo pigių iki premium klasės atitinka kiekvieno poreikiams ir kišenei.

Kodėl rinktis Brezentai.lt?

Platus pasirinkimas

Priklausomai nuo biudžeto ir gaminio paskirties, klientai gali rinktis iš trijų tentų storių - 450-550 g/m², 600-680 g/m² ir 900 g/m².


Tentų žiedavimas

Įprastai visus tentus žieduojame kas 40 cm, 12 mm diametro žiedais. Jeigu klientas pageidauja, tentą galime sužieduoti pagal jo pateiktus išmatavimus.


Dirbame greitai

Įprastai standartinius užsakymus įvykdome per 2 darbo dienas. Sudėtingesni atliekami iki dviejų savaičių. Didelę dalį įvairių formatų tentus esame pagaminę iš anksto, todėl juos galime išsiųsti tą pačią darbo dieną.

Mūsų įgyvendinti projektai

    Privatumo politika

    Tekstas privatumo politikos

    Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus

    Susisiekite su mumis

    *Į užklausą atsakysime ir individualų sprendimą Jums pateiksime per 24h!