TENTŲ IR UŽVALKALŲ GAMYBA

Apie mus

Apie mus

Mūsų įmonė nebijo imtis individualių projektų, todėl esame visada pasiruošę priimti jūsų užsakymus su jūsų asmeniniais pageidavimais ir idėjomis.

Mes jums galime pasiūlyti ne tik pagaminti tentus, ar parduoti jau pagamintus tentus, bet taip pat mes turime didelę pasiūlą furnitūros: gumų, kabliukų, žiedų, virvių, plokštelių ir kitų priedų, kurių jums gali prireikti atliekant tam tikrus darbus. Mes dirbame su vandeniui nepralaidžiomis medžiagomis, todėl galite būti ramūs, nes jūsų tentas tarnaus jums ilgą laikotarpį.

Užvalkalai
(nuo sodo baldų iki didelių objektų)

stogelių
persiuvimas pavėsinėms

skaidrūs
(matuojam, gaminam, montuojam)

tentai
žemės ūkiui, savivarčiams

didelio
formato tentai

 

 

tentinė
furnitūra (mažmena ir didmena)

Dirbame ne tik su tentų gamyba, bet ir įvairių užvalkalų gamyba, todėl į mus galite kreiptis ir dėl uždengimo klausimų. Mūsų įmonė padės jums surasti ir išsirinkti jūsų statiniui tinkamiausią uždengimo variantą. Mūsų internetinė parduotuvė – puiki alternatyva taupyti mūsų ir jūsų laiką.

    Privatumo politika

    Tekstas privatumo politikos

    Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus

    Susisiekite su mumis

    *Į užklausą atsakysime ir individualų sprendimą Jums pateiksime per 24h!